Kõik üritused

EMNi ja OECD veebiseminar: COVID-19 pandeemia mõju vabatahtliku tagasipöördumise ning sunniviisilise tagasisaatmise menetlustele ja poliitikameetmetele

EU

20. jaanuaril kell 16.00-17.15 (Eesti aja järgi) toimub viies EMNi ja OECD ühisveebiseminar COVID-19 teemal, mille fookuses on seekord COVID-19 pandeemia mõju vabatahtliku tagasipöördumise ning sunniviisilise tagasisaatmise menetlustele ja poliitikameetmetele.

Tegemist on viimase veebiseminariga viieseminarilisest sarjast, kus igal seminaril esitletakse üht EMNi ja OECD koostöös valminud COVID-19 pandeemiaga seotud rändeteemalist informi. Informid keskenduvad meetmetele, mida on ELi ja riiklikel tasanditel rakendatud vastuseks COVID-19 pandeemiale ning meetmete mõjule, mida need rände jaoks kaasa toovad. Seekord keskendutakse tagasipöördumise valdkonnale.

Veebiseminaril osalemiseks peab end registreerima. Registreeruda saab siin. Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse WebExi platvormi, kuhu saab siseneda registreerimisel saadetud lingi kaudu otse internetibrauseris.

Seminari töökeel on inglise keel.